تعمیر پروژکتور کیا اسپورتج

تماس بگیرید

سنجش

توضیحات

– با اولین مرکز تخصصی طراحی و ساخت چراغ های اسپرت در استان گیلان همراه باشید تا در جریان بهترین نمونه کارها این مجموعه قرار بگیرید.
۱٫ فروش کلیه چراغ های نو و استوک ماشین های خارجی
۲ .طراحی و ساخت انواع چراغ جلو و خطر عقب اسپرت ماشین های خارجی
۳ .تعمیرات تخصصی انواع چراغ (رفع ماتی و سوختگی ، شکستگی، ساخت نئون ، ساخت دیلایت .تعویض طلق .تعمیر ال ای دی …‌‌)
۴٫ دیلایت دار کردن چراغ های بیس به صورت کاملا فابریک.

نسل چهارم کیا اسپورتیچ در مرکز طراحی آلمان کیا شکل گرفته است اما به منظور تطبیق آن با سلایق در بازار های مختلف از نظرات مرکز طراحی کیا در آمریکا و کره جنوبی هم بهره برده اند . مهمترین تغییرات ظاهری کیا اسپورتیج تغییر چهره جلو ماشین به سبکی جدید که به دماغه ببری معروف است و در بیشتر ماشین های جدید کیا این استایل مشاهده می گردد ، طراحی چراغ های عقب که یک تکه و باریک شده اند و طراحی رینگ های اسپرت هم به کلی متحول شده است .طراحی بدنه جدید کیا اسپورتیج باعث شده تا ضریب پسار این ماشین ۰٫۳۳ کاهش یابد و در زیر این بدنه هم تغییراتی صورت گرفته است تا کیا اسپورتیج هم چنان از سوی موسسه ایمنی NHTSA 5 ستاره ایمنی خودش را با امتیاز بالاتری حفظ کند .

در داخل کیا اسپورتیج جدید طراحی به کلی متحول شده است و شبیه به دیگر ماشین های کیا مانند اپتیما گردیده است اما نکته مثبت در مورد آن کیفیت خوب و قابل قبول آن است و طراحی جدید صندلی ها در بهبود ارگونومی تاثیر بسیار مثبتی گذاشته است .پیشرانه مورد استفاده در کیا اسپورتیج جدید همان ۲٫۴ لیتری سابق است که تغییراتی را تجربه کرده است و با گیربکس ۶ سرعته انحصاری کوپل شده است . طراحی سیستم تعلیق کیا اسپورتیج تغییرات مثبتی را تجربه کرده است که نرم تر شده ، کوبش کمتر شده و هندلینگ هم بهتر گردیده است .

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تعمیر پروژکتور کیا اسپورتج”

2 + 11 =